SERVİS VE MODERNİZASYON

Nova Asansör

hand_pressing_button

SERVİS – BAKIM

Departmanımız 40 teknik personel ve 4 idari personeli ile tüm yurt çapında kendi imalatımız ve yerli yabancı tüm marka asansör ve yürüyen merdivenlere 7/24 hizmet anlayışı ile servis hizmeti vermektedir.

Servis hizmetlerimiz TS-EN-13015+A1 standartlarına uygun olarak verilmektedir. Tüm teknik personelimiz, yeni teknolojiler ve mevzuatlar konusunda sürekli eğitime tabi tutulmaktadır. Türkiye’nin her köşesinden 02125555555 numarasından servis departmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

modernizasyon

MODERNİZASYON

Kullanmış olduğunuz asansörler zaman içerisinde aşınmalara ve yıpranmalara maruz kalacaktır. Asansörler bina değerini arttırdığı gibi düşürebilir de. Sürekli arıza yapan, rahatsızlık verici asansörün bulunduğu bir binada oturmak son derece can sıkıcı olmalıdır.

Eski ve yıpranmış asansörleriniz teknik personelimiz tarafından ücretsiz olarak standartların gerektirdiği şekilde incelenerek, detaylı bir rapor hazırlanır. Bakım ve enerji maliyetlerinizi azaltmak, güvenli yolculuk yapmak ve yaşam kalitenizi arttırmak için bizimle irtibat kurunuz.